Yammer

Android için Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza gore degisir
  • Version Cihaza gore degisir
  • Dil TR / EN
  • Firma Yammer, Inc.
Android sistemine sahip telefon ya da tabletiniz üzerinde kullanabileceğiniz Yammer, son derece etkili bir toplu çalışma ve verimlilik uygulamasıdır.

Android sistemine sahip telefon ya da tabletiniz üzerinde kullanabileceğiniz Yammer, son derece etkili bir toplu çalışma ve verimlilik uygulamasıdır.

Bu alandaki en kaliteli uygulamalar arasında yer alan Yammer sayesinde şirketiniz ya da çalıştığınız ekip için özel bir sosyal ağ sayfası kurabilir ve bu sayfa üzerinden işlerinizi takip ederek, ekip çalışanlarınız ile sürekli iletişim kurabilirsiniz. İşlerinizin daha verimli bir şekilde ortaya çıkmasına ve takibinin daha kolay yapılmasına imkan tanıyan Yammer ayrıca çalışanları, içerikleri, konuşmaları ve iş verilerini tek bir platform üzerinde toplamaktadır.

Aynı ortamda çalıştığınız kişilerin çalışmalarına ait tüm verilere de hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlayan uygulama, iş akışınızı sürekli olarak kontrol etmenize olanak sunmaktadır. 

Bunlara ek olarak uygulama ile şirketinizde olup bitenleri anlık olarak takip edebilir, farklı proje gruplarını inceleyerek neler olduğunu öğrenebilir, fotoğraf ya da dosyaları uygulama üzerinden paylaşabilir, tüm mesajları mobil cihazınız üzerinden takip edebilir ve anlık bildirim özelliğini kullanarak olan biten her şeyden anında haberdar olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Yammer indir